Na początku była łazienka...

 

Radek zgłosił się do nas na początku roku. W swoim mieszkaniu nie miał nic poza otynkowanymi ścianami i posadzką w formie wylewki betonowej. Dopiero co dostał klucze do swojego „M". „M” w stanie deweloperskim.


Radek poprosił o zaprojektowanie łazienki i WC, bo to były dla niego priorytetowe pomieszczenia. 

W łazience na wstępie zaproponowaliśmy zmianę położenia umywalki. Wannę pozostawiliśmy w tym samym miejscu, w którym była, a umywalkę przenieśliśmy na ścianę prostopadłą po drugiej stronie komina. Bidet po konsultacjach z Inwestorem zlikwidowaliśmy. Dzięki temu zabiegowi łazienka stała się przestronniejsza.
Ścianę przylegającą do komina zabudowaliśmy aż do samego uskoku. Znalazło się miejsce na dość dużą szafkę i wielkie oświetlone lustro. Pralkę schowaliśmy w wysokim słupku.
Od strony wanny postawiliśmy cienką ściankę ze względów praktycznych. Za nią powstała wysoka szafka.
W łazience wykorzystaliśmy wielkoformatowe płyty Monolith firmy Tubądzin, które Radek już wcześniej sobie wybrał. 

W WC zmian wiele nie było. Dodaliśmy szafkę oraz blat, na którym została zamontowana mała umywalka nablatowa. Tam też wykorzystaliśmy wielkoformatowe płyty Monolith.

Po projekcie myśleliśmy, że to koniec, jednak Radek, zadowolony z pracy Architekta, poprosił o stworzenie projektu kuchni, salonu i dość dużego korytarza, tak aby były spójne z łazienką i WC. 

Po kilku wstępnych propozycjach układu kuchni Radek wybrał to, co zaproponowane zostało przez dewelopera. Dodaliśmy jedynie zmywarkę, a część pod oknem wykorzystaliśmy na  szafki i półki. W salonie znalazło się miejsce na stół. TV zawisł naprzeciwko okna, tak jak przewidział to deweloper. Taki układ zostawiliśmy z wyboru naszego Klienta. 

Na podłogę wybrane zostały panele, a ścianę za kanapą pokryto tynkiem imitującym beton architektoniczny. Jest to ciekawa alternatywa dla ciężkich i topornych płyt betonowych. Całość uzupełniły fotografie Radka, meble i lampy.

 Projektowanie wnętrz Łódź

Projektowanie wnętrz Łódź

Projektowanie wnętrz Łódź

Projektowanie wnętrz Łódź

Projektowanie wnętrz ŁódźProjektowanie wnętrz Łódź

Projektowanie wnętrz ŁódźProjektowanie wnętrz ŁódźProjektowanie wnętrz Łódź